ANASAYFA     BİZ KİMİZ?     NELER YAPARIZ?     ETKİNLİKLER     NEREDEYİZ?
BİZ KİMİZ?
EKİBİMİZ
Tania Sisa

1971 yılında İstanbul’da doğdum. İstanbul Marmara Üniversitesi İşletme fakültesi mezunuyum. Yirmi yıl medikal yayıncılık firmasında genel koordinatör olarak çalıştım.

Fotoğrafa olan ilgim sebebiyle çeşitli eğitimler aldım. Temel ve ileri fotoğrafçılık, makro fotoğraf çekim teknikleri eğitimlerinden sonra İFSAK üyesi oldum.

“Gün Işığında Portre”, “Doğum fotoğrafçılığı”, “İleri Çekim Teknikleri” "Işık ve Gölge" atölyelerine katıldım.

2015 yılında profesyonel olarak doğum fotoğrafçılığı yapmaya başladım. (www.taniasisa.com)

2016 yılında İFSAK’ta fotoğraf gösterisi ve söyleşi yaptım.Yurt içi ve yurt dışında çeşitli fotoğraf eğitimlerine ve sergilerine katıldım, katılmaya devam ediyorum. Aktif olarak İFSAK Atölyeler ve Seminerler biriminde ve Ulus Liv Hastanesi'nde anlaşmalı doğum fotoğrafçısı olarak çalışıyorum. 

AFİAP (Artist of International Federation Photographic Art) ünvan sahibiyim.

Fotoğraf, büyük bir keyifle hayatımın önemli bir parçası olmaya devam etmektedir. 

 
Daçya Lisan

benim  için fotoğrafçılık... 

Bu meslek insanı hem olmak istediği yerde bırakıyor, hem de daha ne kadar yol alabileceğini bilmediğin bir sonsuzluk sunuyor insana.
Özgürlük bu meslekte yatıyor olsa gerek.
Hem unutmak istemediğin anları kalıcı bir karede özetliyorsun hem de yaşayabileceğin maceraların ne olduğunu bilmeden özgürce kalıcı olmayı ve bununla birlikte hatıralarını yaşatan yeni belirsizliklere yelken açıyorsun.

Bilmediğin ve keşfedilmeyi bekleyen bir sonsuzlukta yol alıyor, durmak istediğin yeri donduruyor, hatıralaştırıyor ve yeni bir yola doğru yürüyorsun.

Hem kimse için değil. Sadece kendin için yol alırken farkında olmadan başkalarının hayallerinin canlanmasına, hatıralara dalmalarına yani özgür ruhlu olamayanlara bir seçim sunmuş oluyorsun.

 
Her hakkı saklıdır © 2017 Fotokare - Sarıyer İSTANBUL